TREADWALL M6 TREADWALL M4 LADDERMILL TREADWALL KORE

הליכון טיפוס TREADWALL

טראדוול הינם הליכוני טיפוס מסתובבים המיועדים לאימון והנאה. תנועת הקיר מופעלת ע"י משקל גוף המתאמן בלבד, ללא צורך בחשמל, מהירות הסיבוב מווסתת ע"י תנועותיו הדינמיות של המתאמן ומתאימה עצמה אוטומטית לסגנון הטיפוס של כל אחד. הטיפוס על הטראדוול אינו מצריך אביזרים ואמצעים מיוחדים, אין צורך ברתמת טיפוס וחבל. טיפוס עקבי על הטראדוול בונה גמישות, כח, סיבולת ועובד בו זמנית ביעילות מרבית על קבוצות שרירים שונות.

ב 1989, ג'ף ברואר, מהנדס בהכשרתו ומטפס מקצועי הציג את הדגם הראשון של הטראדוול. לראשונה הוצגה ההתייחסות לטיפוס קירות כפעילות מעולה לפיתוח כושר. מאז ועד היום שיפורים רבים הפכו את הטראדוול למכשיר האולטימטיבי.
מכשירי הטראדוול של ברואר'ז לדג' מותקנים ב 28 מדינות בעולם במגוון אתרים של חדרי כושר וספורט ואצל לקוחות פרטיים רבים ויצרו קהל נאמן ונלהב של מטפסי כושר. בכמה מדינות שירותי הביטחון וההצלה (משטרה, מכבי-אש, צבא, יחידות חילוץ וכו') הכניסו לשגרת האימונים מספר רב של מכשירי טראדוול.

הטיפוס על הטרדוול מספק סביבה בטוחה ופונקציונאלית בדרגות קושי משתנות למתאמנים בדרגות יכולת שונות, הנסיון מוכיח שלכל תכנית אימונים בחדר הכושר או באימון כושר בבית, האימון בהליכון הטיפוס תורם באופן מכריע לעמידה ביעדים ולהצלחה.
כיוונון פשוט משנה את זווית הקיר משיפוע קל לזווית שלילית קשה ומאתגרת. אחיזות בצבעים שונים יוצרות מסלולים בדרגות קושי משתנות. פטנט יחודי מתאים את מהירות הסיבוב למהירות הטיפוס של כל אחד ללא תלות במשקל גופו. כל אלה יוצרים אימון מגוון ביותר לכל משתמש בכל גיל ולכל רמה.

בכל פעם שעולים על הטראדוול הטיפוס מגביר את המודעות לגופנו, מגביר גמישות ומחזק. הטראדוול הוא האימון המשלים המושלם לכל ענף ספורט אחר בו אתם עוסקים.
הליכוני הטיפוס הינם ציוד חובה בכל חדר כושר, מתקן אימונים ומתחמי קרוספיט ואימונים מחזוריים.

m6_clear
phoca_thumb_l_Treadwall M4 Outline
girl-laddermill1_small
phoca_thumb_l_Kore 1

TREADWALL® M6

הדגם האחרון של סידרת ה M6 מכיל את מיטב החידושים ובעל עמידות מקסימלית.בין אם לאימון או בתור תחביב, מתקן הטראדוול מיועד לאין ספור פעילויות.
אימון משלים מעולם לא היה קל יותר, כוון את ה M6 לזוית של מינוס 12 מעלות לחיזוק שירירי הידיים, כתפיים ושרירי ליבה בו זמנית. שנה את הזוית ל לפלוס 12 מעלות לחיזוק יריכיים, רגליים ושרירי ליבה. מצא את הזוית המתאימה לך ביותר וכך תבטיח אימון סיבולת אירובית לכל הגוף, בו זמנית.
לדף המוצר

TREADWALL® M4

לדגם ה M4 יתרון גדול בהיותו קטן ויכול להכנס לחלל ותקציב קטנים.
יחד עם הדמיון לאחיו הגדול ה M6 ה M4 מגיע במספר תצורות שמאפשרות כמעט את אותן אפשריות לכושר והנאה.
הM4 מאפשר לך כמובן לבחור את הזוית, לבחור את המהירות ויותר אפשריות למיקום בגלל גודלו הקומפקטי.
מטפסים מתחילים ומנוסים כאחד יהנו מידית מההיתרונות ש הM4 לחיזוק שרירי הליבה ושיפור שיווי המשקל.
לדף המוצר

™LADDERMILL

הטיפוס בלדרמיל הוא קונספט אימון חדש המחבר בין הפשטות של טיפוס על סולם והמורכבות שבטיפוס על קירות הטראדוול.
אתם יכול לכוון את זוית הטיפוס מקלה עד אימוני כוח קשים בזויות שליליות.
מטפסים מתחילים ומנוסים כאחד יהנו מידית מההיתרונות ש ה Laddermill לחיזוק שרירי הליבה ושיפור שיווי המשקל.
ה Laddermill נותן מענה לאימון גוף טוטאלי וקרוס-טריינינג הצוברים פופלריות רבה בשל תרומתם לסיבולת, כוח ומהירות.
לדף המוצר

TREADWALL® KORE

שהאפשרות להתאמן ולהשתפר עומדת לידך הרבה יותר קל לשמור על היכולת לבנות סיבולת טיפוס למקסם את הכוח ע"י שימוש בהליכון טיפוס – טראדוול.
עם 280 אפשריות למיקום אחיזות בשעה שמסלול אחד מוגבל לכ-6 מטר של טיפוס אתם יכולים לחבר מספר רב של מסלולים ולהגדיל את המרחק עד לקצה היכולת שלכם. זה מאפשר לכם לגוון את המסלול וליצור אתגרים ואינטרוולים מתוכננים מראש.
לדף המוצר