בניית קירות טיפוס

אנו בחברת HARDROCK קירות טיפוס בעלי ניסיון עשיר בהקמת קירות טיפוס יחודיים. חלק מהפרוייקטים שלנו תוכלו לפגוש בקירות טיפוס מקצועיים, במוסדות ציבוריים, גני ילדים ובבתים פרטיים.

יש לנו את הניסיון בהקמת קירות טיפוס מכל הסוגים: קירות טיפוס גבוהים, קירות טיפוס בולדר, קירות טיפוס לגני ילדים וקירות טיפוס מודולריים וניידים.

לחברת HARDROCK יש את הטכנולוגיה להפקה וירטואלית של המוצר עוד לפני שהוא קיים. אנחנו משתמשים בשיטות בנייה מתקדמות ובעלי ניסיון בהקמת קירות טיפוס ע"י צוות בניה מוסמך המורכב מממטפסים מנוסים ובעלי מקצוע עם ניסיון עשיר בתכנון והקמת קירות טיפוס.

לא רק שאנחנו יודעים איך לבנות את הקירות, אנחנו מבינים ומתמחים איך לנהל אותם. אנחנו נספק לכם את הדרך להקמת קיר טיפוס ביתי או ציבורי מרמת התכנון ועד שלב התפעול בשטח.

אנחנו מאמינים וחולקים את החוויה הזאת עם הלקוחות שלנו בצורה של תכנון המתקן, תוכנית עבודה ותפעול. תהליך הבניה שלנו מלווה ע"י מהנדס משלבי התכנון ועד סיום בנית הפרוייקט. אנחנו בונים את הקירות טיפוס שלנו ויש לנו רקורד ללא תחרות של אספקת מוצרים באיכות גבוהה ביותר תחת לחץ.

בניית מסלולי טיפוס

בניית מסלולי טיפוס זה אומנות, ההבדל בין בניית מסלולים טובה לבניה גרועה הוא הבדל עצום. אנחנו מאמינים שלכל רמות הטיפוס, מסלול הבנוי ברמה טובה הוא חוויה מובטחת .

אין מטפס מאיתנו שלא זוכר את אותו המסלול שהצליח לטפס אחרי מאבק ממושך של התמדה ונחישות. חברת HARDROCK קירות טיפוס תספק לך בניית מסלולים איכותית ממיטב בוני המסלולים בארץ וכמובן מטובי המטפסים שמרכיבים אותנו.

אנחנו מתאימים את מסלולי הטיפוס בהתאם לבקשות הלקוח ומתמחים בבניה בקירות גבוהים, הובלה, טופ רופ, קירות בולדר, קירות מקצועיים וקירות טיפוס פרטיים.